http://tytanowa.pl - O firmie

Sklep Tytanowa.pl powstał we wrześniu 2007 roku. Od początku działalności specjalizujemy się w dystrybucji biżuterii tytanowej uznanych na świecie producentów. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową na terenie krajów Unii Europejskiej.

Z dumą pragniemy Państwa poinformować, iż od września 2007 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę biżuterii marki Intense Titanium z Australii.

Od stycznia 2009 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem na Polskę biżuterii marki Forza Tesori z USA.

Nasza misja to przede wszystkim oferowanie Klientom najwyższej jakości biżuterii tytanowej, ale także kreowanie wizerunku i świadomości nowej marki, jaką jest biżuteria, wyprodukowana z pięknego, niezwykle trwałego i oryginalnego metalu, jakim jest tytan.

Dokładamy wszelkich starań, by wysoka jakość sprzedawanej przez nas biżuterii szła w parze z jakością obsługi Klientów; dlatego też robimy wszystko, by zapewnić Państwu najwyższy standard obsługi przed – i posprzedażowej.

Udało nam się osiągnąć główny cel – by nasza firma była przyjazna dla obecnych i przyszłych Klientów, by dokonywali oni zakupów z indywidualnego wyboru i – co najważniejsze – by byli z tego wyboru zadowoleni. Chcemy być wiarygodnym i kompetentnym partnerem, oferującym unikalną, oryginalną i bezpieczną – również dla alergików - biżuterię z tytanu. Misję tą realizujemy z powodzeniem od ponad ośmiu lat.

Specjalnie dla Państwa ciągle eksplorujemy nowe obszary, nieznane jeszcze dla Europy rynki Australii, Nowej Zelandii, Stanów Zjednoczonych i inne.

Dbałość o jakość i unikalność oferowanych przez nas wyrobów, a także wysoki poziom obsługi Klientów jest dla nas niezwykle istotny. Każdego dnia nasz serwis otwiera przed Państwem świat nowych doznań estetycznych i jakościowych. Prezentujemy nowe obszary, dzięki którym mogą Państwo odkrywać i poznawać biżuterię tytanową; dlatego też ciągle poszerzamy naszą ofertę, by mogli Państwo doznać zadowolenia z poznania i obcowania z pięknem biżuterii tytanowej.

 

Sklep ”Tytanowa.pl – Biżuteria Tytanowa” prowadzony jest przez:

P.H.U. „DMP” Danuta Lesińska
ul. Lotnicza 1      
60-421 Poznań

NIP: 972-002-15-49
NIP EU: PL 9720021549
REGON 300649151

Firma wpisana do ewidencji działalności gospodarczej, prowadzonej przez Urząd Miasta Poznania, pod numerem 54641/2007

tel. (+48) 721 295 990

mail: sklep@tytanowa.pl

Numer konta bankowego: 76 1090 1362 0000 0001 0799 0078